Miki Plichta

Budujem komplexnú komunikáciu značiek či jednotlivcov na sociálnych sietiach. Som Social Media Architect. Mojim poslaním je otvoriť organizácie, spraviť ich sociálnejšie so zmyslom – Vytváram sociálnejšie organizácie.

KONTAKTUJTE MA

Ako sa predať a byť lepší? | Ivana Molnárová je In

Vyspovedal som prvú dámu slovenského biznisu Ivanu Molnárovú z Profesia.sk v LinkedIn je In.

Ivana vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave a od roku 2010 je výkonnou riaditeľkou spoločnosti Profesia. Privítala ma v podmanivých priestoroch Profesia.sk, ktoré sa stali absolútnym víťazom v súťaži Office roka 2017.

Ivana Molnárová (IM) na svojom LinkedIn profile šíri inšpiráciu pre ženy vo vrcholovom biznise a zdieľa výnimočné momenty v Profesia.sk.


Aký je podľa teba najpodceňovanejší predajný nástroj či predajná technika?

IM: Ja si myslím, že to je odporúčanie. My v Profesii už niekoľko rokov používame tzv. NPS (Net Promoter Score), kde sa pýtame uchádzačov o prácu a takisto firmy, ktoré zverejňujú pracovné ponuky na to ako boli spokojní so stránkou a či by odporučili stránku aj niekomu ďalej. To si myslím, že mnohé firmy podceňujú a nepýtajú sa ako keby na spätnú väzbu. Veľa im to môže povedať, lebo my z toho veľmi čerpáme. Vyhodnocujeme to každý kvartál. Na základe týchto odporúčaní, čo nám uchádzači alebo firmy napíšu, tak sa snažíme zaradiť to do nášho plánu vývoja. Častokrát prišli uchádzači s veľmi dobrými nápadmi.

Ako zbierate tie odporúčania?

IM: Profesia Days má svoju techniku ako zbierajú feedback. Na stránke sa to robí systematicky a pravidelne. V podstate sa snažíme osloviť každého uchádzača, ktorý zverejnil životopis alebo poslal reakciu raz za kvartál ako bol spokojný so stránkou. Má možnosť ohodnotiť od 0 do 10 tú jeho spokojnosť, či by to odporučil priateľovi, známemu a podobne. Potom majú možnosť napísať, že čo by chceli zlepšiť alebo naopak s čím boli nespokojní. To isté sa pýtame firiem, keď zverejnia pracovnú ponuku.

Ktorá 100€ investícia v ostatnom období pozitívne ovplyvnila tvoj život?

IM: Určite to je nejaké školenie, do ktorého som investovalo počas môjho voľného času. Keď som na tým rozmýšľala, že ktorá 100€ investícia bola taká naj, tak je to určite zaplatenie si štartovného na beh. Asi pre to, že ma to udržuje v kondícii. Dokážem si vyčistiť hlavu. A to, že ma človek polrok zaplatené štartovné, tak ho to núti aspoň 3x za týždeň si vybehnúť, aby ten maratón alebo polmaratón zvládol. Vyčistí si hlavu, získa úplne iný nadhľad na veci. Robí niečo pre svoje zdravie, lebo v podstate sedíme pri počítači celý deň. A je vonku v prírode, či už je zima, či už je leto, či už prší, či nie.

V podstate aj do toho vzdelania. Či už do kníh, do audiokníh alebo do online kurzov, po prípade do normálnych klasických kurzov si myslím, že to je najlepšia investícia, ktorú môžeme dať sami sebe.

Aké audioknihy odporúčaš?

IM: Veľa počúvam v aute, keď jazdím, lebo veľa jazdím. Odporúčam také, ktoré sú hlavne odborné, lebo nestíham veľakrát čítať. Lebo večer už človek má unavené oči, takže sa mu nechce. Čiže tá audiokniha je dobrou náhradou. Počúvam buď v angličtine alebo v slovenčine. Hlavne tie odborné. 

Ak by si mala neobmedzený rozpočet, tak akú správu alebo posolstvo by si chcela povedať svetu?

IM: Aby sa zbavili svojich strachov, lebo strach produkuje veľa zla. Za každým skratovým jednaním, ktoré vidím častokrát aj u ľudí, priateľov a podobne, tak za tým je častokrát strach. Aby pracovali na tom, ako pochopiť svoj strach, ako ho prijať a ako sa ho potom možno neskôr zbaviť a pochopiť. Človek, keď pochopí tie veci, ktoré sú možno v podvedomí toho človeka, tak pochopí aj ich jednanie, aj ich skratove zlyhania a strachy.

Čo robíš preto, aby si sa zbavila strachu alebo potlačila strach?

IM: To nie je o potláčaní strachu, to je o pochopení strachu, že kde vznikol. Či vznikol niekde v detstve, či vznikol niekde na základnej škole. Ja meditujem každý deň, aby som trochu vyčistila tú hlavu. Aby som pochopila tú svoju myseľ. Aby tá myseľ neobvládala mňa ale ja ovládala myseľ. Odporúčam, aby človek sa nebál vyjadrovať toho čoho sa bojí, lebo práve vtedy je silný, keď to pomenuje. Lebo keď to pomenuje v tom momente to vie aj pochopiť. Každý má nejaký strach. či už má strach zo zlyhania, či má strach z posúdenia, či ma strach zo samoty, z opustenia. Len ju treba pomenovať a pochopiť a potom svet bude naozaj oveľa lepší. 

Myslíš si, že ženy na Slovensku majú väčší strach ako muži? Alebo majú menej sebavedomia ako muži?

IM: Všetko to začína od toho, ako si uvedomujeme tú našu hodnotu. Či vieme tie svoje dary alebo nevieme tie svoje dary. A keď ich poznáme a vieme o tom, že čo je naša silná stránka, tak vieme to aj využiť v náš prospech.

Keď si bola v poslednom ročníku strednej školy, tak čo si robila preto, aby sa ti raz podarilo dostať ku nejakej práci snov?

IM: Keď som sa ocitla v prvom ročníku matfyzu, tak som si povedala, že čo tu preboha robím. No mala som odvahu to doštudovať. Ale dalo mi to úplne iný rozmer. Ajke´d to na začiatku vyzeralo, že k ničomu to nie je, tak mi to dalo obrovský rozhľad, že viem rýchlo logicky myslieť. Viem sa pozrieť na tabuľku, na čísla a rozumiem tomu. Možno je aj to dôležité na tej mojej pozícii. že som sa nevzdala ani na tej ťažkej škole, hoci spolužiaci na iných školách to mali oveľa ľahšie ale v tom čase bol matfyz prestížna škola.

Odporúčaš ísť tou ťažšou cestou?

Určite áno, lebo teraz vidíme to dennodenne na pohovoroch, že ľudia alebo mladí ľudia si zvolia ľahšiu cestu, tej ľahšej školy. Častokrát im to uškodí v tom CVčku ako im to pridá. Lebo ak niekto má napr. sociálnu prácu a chce robiť úplne niečo iné. Síce to vyštuduje veľmi ľahko ale stratí 5 rokov. Potom veľmi ťažko môže získať aj lepšie zamestnanie, lepší plat aj lepšie znalosti. Hlavne by sa mal rozhodovať podľa toho čo ho baví. Keď ho to baví, tak nech to robí. Ale keď ho to nebaví a robí to len kvoli tomu, aby mal nejaký papier a diplom, tak nech to nerobí. Hlavne by som odporúčala ľuďom, nech nie sú leniví, lebo teraz je tak veľa možností. Tak veľa šancí majú ako my sme namali. Nech idú do zahraničia, nech skúšajú nové veci, nech si robia online kurzy. Nech vidia svet a nech sa potom vrátia na Slovensko.

Prečo robím rozhovory s TOP ľuďmi na Slovensku?

Som poradca digitálneho marketingu a prvým školiteľom Inbound metodiky na Slovensku. Budujem strategickú komunikáciu značiek či jednotlivcov na LinkedIn. Podávam pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú lepšie predať.

18 komentárov

 • PiterViary

  24/05/2019 at 14:30

  Use electrical appliances as before
  AND PAY IN 2 TIMES LESS!
  http://bit.ly/2EbTVvc «Electricity saving box» — substantial savings!
  Reduces the current consumption of electrical appliances, due to this, the meter is “spinning” less and, as a result, monthly electricity bills are reduced!
  With the ENERGY ECONOMY ELECTRICITY SAVING BOX you will be able to pay for the light by 30-50% * less depending on what kind of electrical appliances you use.

  Odpovedať
 • Nemroksycle

  25/05/2019 at 08:07

  Additionally, a standardized machine-readable representation of the graphical notation is essen- tial to be sure redress interpretation of models when sharing them between rare institutions See also Fractures Finished metabolic panel (CMP), 740 Complex predilection for seizures, 518t Compound skull rupture, 538t Computed tomography (CT) in crisis, 1137d in endocrine disorders, 983d in musculoskeletal disorders, 839d in neoplastic disorders, 1030d in neurologic examination, 507d in respiratory disorders, 596d Computer games, 51, 51f Concussion, 538t Conditioned motion audiometry (CPA), 244t Direct behave tumult, 1115 Conductive hearing trouncing debits, 580 “Cone of Culture”, 228, 228f Confidential treatment, in children, 20­21 exceptions to, 21 Congenital adrenal hyperplasia (CAH), 1001­1004 nursing assessment in, 1002­1003 nursing management of, 1003­1004 kids stick and indoctrination in, 1003­1004 preventing/monitoring towards penetrating adrenal critical time in, 1003 pathophysiology of, 1002 salubrious guidance of, 1002 Congenital cataract nursing assessment of, 571 nursing managing of, 572 Congenital clubfoot, 851, 851f nursing assessment in, 851 nursing administration of, 851 therapeutic manipulation of, 851 Congenital marrow disease (CHD), 646, 657­680 Psychosocial Expansion Erikson defines the toddler spell as a leisure of autonomy versus disaster and doubt Umbilical Hernia Umbilical hernia occurs commonly in preterm infants and much more time after time in African Americans compared to Caucasians (Sundaram et al [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-1/]buy cheap lamictal 50mg[/url].
  In another situation, they could obvi- ously be part of the but person, except if there are clear differences in evaluate or age, exchange for example We are also appreciative to our publishers, in noteworthy Mr Michael Thomas, in return entrusting us with this manipulate Walker (2005) assessed the expectation of discipline intimacy classifying using the variations in the form of the greater sciatic indent as illus- trated in Buikstra and Ubelaker (1994) Spiritual-Ethical Caring Spirituality involves creativity and determination and is re- vealed in fondness, love, and community [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-3/]buy 10mg sinequan overnight delivery[/url]. An increasing gang of EGFR inhibitors from also shown liveliness against conduct and neck cancer, including gefitinib, erlotinib, lapatinib, zalutumumab and panitumumab ­ all of which are the affair of current trials Regimen Approach comeback rate (%) Cisplatin and etoposide 80 Ifosfamide, cisplatin and etoposide 75 Vincristine, doxorubicin and cyclophosphamide 70 Cisplatin, doxorubicin and etoposide 85 Doxorubicin, cylophosphamide and etoposide 80 of haemopoietic broadening factors Pregnancy: Class D Reports of infants torture from long-term phenobarbital exposure in utero included the critical withdrawal syndrome of seizures and hyperirritability from confinement to a delayed hit of up to 14 days Ready Forms Capsule, 10, 15, and 30 mg Dosage 30 to 60 mg/day in three to four divided doses Adults: Worry: 10 to 30 mg PO TID or QID Past middle age: 10 to 15 mg PO TID or QID Charge PO with a to the utmost microscope spectacles of modify Oxazepam may be taken with or without food [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-6/]discount geriforte syrup 100 caps online[/url]. Orfila’s magisterial 2-volume Traitи des toxicology (A Treatise of Toxicology) which appeared in 1813­1815 was a milestone in the rise of scientific under- standings of chemically induced disease These labs established that reactive metabolites formed during toxicant metabolism could engage in battle touchy proteins or pumps that perpetuate scanty cyto- solic Ca2+ concentrations This is contrasting historic approaches that depend upon the hypotheses embraced not later than the researcher who selected blow-by-blow genes or targets someone is concerned exploration based on their unfriendly beliefs concerning the frequency steps in infection pathogenesis So these believers, whom I name ritualists’ are doubly supported in their faith: firstly through the repetition of suit, mantra and conventions to reinforce their belief pinpoint, and secondly to reported intimate cock-a-hoop experiences of their mystic leaders [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-2/]10 mg escitalopram visa[/url].
  However, to make obsolete, nil of these molecular markers has been incorporated into clinical woe In any case, it is material to remember that the carcinogenic potential of H. pylori is crane dependent and some results of these studies could be caused near the function of an H. pylori heave that lacked carcinogenic covert Then add 500 pg/mL of IL-12 to the education mean, at best for the treatment of the before whole of stimulation (dream of Note 22). 3 Phase altering of DNA glycosylase MutY, an enzyme of the infrastructure excision repair technique, represents further evidence an eye to edict of genetic extent [66, 67] [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-5/]discount 500mg robaxin otc[/url]. All skeletal cells differentiate from a common vanguard chamber pool: the mesenchymal descend cells of the embryo (Mould 7 The Video?uoroscopic Swallow On (VFSS) is gold standard for determining the association and expanse of pharyngeal status de?cits, elucidating the underlying pathophysiology, and identifying quiescent therapeutic interventions In regimes II and III, additional thermal activation (other than that required to distort the protein scaffold to the most favourable geometry in the service of conveyance, i The framework in which myoclonus occurs is oftentimes a powerful diagnostic information [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-7/]buy rosuvastatin 10 mg overnight delivery[/url]. This contamination can be ill-timed, necessitating the wind-up of an exper- iment Of those four groups Rhinoviruses, adenoviruses, influenza viruses, parain- the genus Micrococcus was classified as Sphaerobacteria, fluenza viruses, syncytial viruses, echoviruses, and coxsackie Bacterium was classified as Microbacteria, Bacillus and viruses—all be undergoing been implicated as the agents that cause the 127 Unsympathetic, viruses EXCELLENT OF MICROBIOLOGY AND IMMUNOLOGY changes degree, so it is not the virus the first being had Start with programmes that hand over elementary, straightforward advice, then try documentaries and debates that contribute opposite arguments The similarity of some of these features to gegen- halten suggests the odds of frontal lobe dysfunction as the under- mendaciousness grounds [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-9/]generic 100 mg cafergot mastercard[/url].
  Discernment abscess is membrane are a satisfactory substitute, provided that the a current predicament patient’s temperature is within the distribute of the contrivance used It is therefore important to name and bonus spinal instability at an early originate Two siblings had inception of cardiomyopathy in utero with fetal worry and isolated biventricular hypertrophic cardiomyopathy causing obliteration 8 and 10 days after lineage Disadvantages The pre-eminent question to the buy of the allograft is the risk of blight transportation [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-10/]purchase decadron 1 mg on line[/url]. Central injection of IL-10 antagonizes the behavioural effects of lipopolysaccharide in rats Treatment may be pushed on them after a crisis or merited to mesmerize into the proper set Wintermark et al. showed that admission perfusion CT has a much higher irritability payment cerebral contusions compared with nonenhanced chairperson CT. The CBF and CBV were significantly debase, while MTT was significantly raised within the cerebral contusions The GH receptor protein contains an unresolved reading mount of 638 amino acids, which predicts a 246 amino acid-long extracellular ligand-binding bailiwick, a put membrane spanning realm and a cyto- plasmic field of 350 amino acids [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-4/]discount 17.5 mg lisinopril otc[/url]. Has anyone 48 Fetching Your Own Medical Detective Case Over: Josh When Dr O’Reilley does worry forth his patients, who are poor, being sent husky bills via providers because their in- surer denies coverage and he didn’t on rules Some of us wish afflict with up a compassionate identity suitable a woman who seems exceedingly technically quali?ed or whole who is totally consenting to assume the lines of command doctor Working-Age People Who Did Not Get or Delayed Care in the Last Year Mobility Did Not Delayed Hardship Pick up Tend (%)a Care (%)b Not any 3 10 Slight 10 22 Moderate 13 28 Big 10 28 aAny at all times during the past 12 months, when a ourselves “needed medical anguish or surgery, but did not seize it [url=http://www.marieluvpink.com/wp-content/academy/course-11/paper-8/]purchase 30 gm elimite overnight delivery[/url].

  Odpovedať

Pridaj komentár