Miki Plichta

Budujem komplexnú komunikáciu značiek či jednotlivcov na sociálnych sietiach. Som Social Media Architect. Mojim poslaním je otvoriť organizácie, spraviť ich sociálnejšie so zmyslom – Vytváram sociálnejšie organizácie.

KONTAKTUJTE MA

Na LinkedIn vyniknou videa, říká expert | MediaGuru.cz

Pomocou videa môžu firmy dobre odkomunikovať napr. nové produkty či manažérov.

LinkedIn má na Slovensku vyše 600 tisíc registrovaných používateľov a z toho možno stotisíc aktívnych. Zvyšuje sa jeho význam nielen z hľadiska HR, ale aj marketingu a PR samotných firiem.

Algoritmus má videá rád

LinkedIn predstavil pred pár rokmi natívne videá. Môžu mať až do 10 minút a algoritmus LinkedInu ich podporuje, keďže chce, aby používatelia na tejto sieti ostávali a neodchádzali napríklad cez odkazy na iné weby: “Ak je video dobre spracované, LinkedIn ho má rád a aj ho viac ukazuje i na druhý či tretí deň,” hovorí Miki Plichta.

V porovnaní s inými formátmi – klasickými textovými statusmi alebo fotografiami – môže video lepšie vyniknúť, a to z jednoduchého dôvodu: je unikátnejšie. “Video je najťažšie na produkciu. A všetko, čo je ťažšie, robí menej ľudí. Môžete sa tak odlíšiť,” hovorí Plichta. Z hľadiska “boja” o aktívnych používateľov sú videá významné.

Celý článok tu:

https://www.mediaguru.cz/clanky/2020/06/na-linkedin-vyniknou-videa-rika-expert/

Som LinkedIn Storyteller. Hackujem váš branding, aby vynikla vaša osobnosť, nadanie a biznis.

One Comment

Pridaj komentár