Miki Plichta

Budujem komplexnú komunikáciu značiek či jednotlivcov na sociálnych sietiach. Som Social Media Architect. Mojim poslaním je otvoriť organizácie, spraviť ich sociálnejšie so zmyslom – Vytváram sociálnejšie organizácie.

KONTAKTUJTE MA

  • Home
  • /
  • Spoznajte Mikiho

Spoznajte Mikiho

Som Linkedin Storyteller a autor najsledovanejšieho vzdelávacieho obsahu na CZE & SK LinkedIn.

Využívam Inbound marketing a verím v silu rozprávania príbehov. Uvedomujem si, že LinkedIn nie je dokonalou sieťou. Oficiálne je na Slovensku registrovaných 590 000 užívateľov. Aktívnych je možno 20 % (118 000).

Chcete využívať Linkedin na maximum?

Potrebujete tvoriť kvalitný obsah pre aktívnych ľudí, ktorý u nich bude rezonovať. Musíte pravidelne budovať značku.

Bio

Vyštudoval som Fakultu medzinárodných vzťahov (Ekonomická Univerzita). Absolvoval som jazykové pobyty v Moskve, Havane, a Erazmus v Holandsku (Radbound University). Paralelne som chvíľu tancoval v US Lúčnica a pracoval v Euro-atlantickom centre (EAC). Tam som vytvoril prvé marketingové výstupy a tieto zručnosti som začal naplno rozvíjať aj po škole. Vďaka neúnavnej práci som sa stal do 30-tky pracovne nezávislým.

Moje LinkedIn úspechy a klienti

Tvorca 2 472 526 zobrazení/rok a autor najsledovanejšieho unikátneho hashtagu #linkedintriky v ČR a SR. Tieto spoločnosti a inštitúcie už dostali odo mňa rozumy: HB Reavis, T-Systems, EMark, Uniqa, MTS, Sova.sk, Úrad podpredsedu Vlády SR, Kantar, Teach for Slovakia, Personality, Dognet, Winners Reality, Mindworx, Mondays, Proplusco, Neopublic, Perry Talents, TEC Monterrey, FM UK.

 

 

Vzdelanie

Koníčky a záujmy

Som vášnivý športovec, aktívne aj pasívne. Fandím srdcom Barçe a Villarreal. Som členom fanclubu Penya El Madrigal, s ktorým pravidelne chodím na zápasy žltej ponorky v strednej Európe. Španielsko je moja srdcovka. Vnímam ho nielen ako turistickú destináciu, ale najmä cez ľudí, jazyk, kultúru a gastronómiu. Cestovanie ma všestranne obohacuje.

V lete hrávam futbal, tenis a v zime pravidelne otužujem s chlapcami z Ľadových gaštanov, kde praktizujem Metódu Wima Hofa. Moje najproduktívnejšie dni začínajú cvičením s vlastnou váhou v NWNS Academy. Mám blízko ku slovenskému folklóru, kedže som polovicu života odtancoval ako tanečník vo FS Zemplín a US Lúčnica. Okrem marketingu sa zaujímam o medzinárodné vzťahy, históriu a životné prostredie.