Miki Plichta

Budujem komplexnú komunikáciu značiek či jednotlivcov na sociálnych sietiach. Som Social Media Architect. Mojim poslaním je otvoriť organizácie, spraviť ich sociálnejšie so zmyslom – Vytváram sociálnejšie organizácie.

KONTAKTUJTE MA

  • Home
  • /
  • Spoznajte Mikiho

Spoznajte Mikiho

Miki Plichta - koselaSom Linkedin Storyteller. Budujem strategickú komunikáciu značiek či jednotlivcov na LinkedIn. Využívam Inbound Methodology od Hubspot, vďaka ktorej sa snažím urobiť z neznámych ľudí promotérov vašej značky online a zvyšovať tak povedomie a predaj. Som prvým oficiálnym školiteľom tejto metodiky na Slovensku.

Chcete využívať Linkedin na maximum?

Verím v silu social branding. Podávam pomocnú ruku tým, ktorí sa chcú lepšie predať. Jednak jednotlivcom cez osobné profily ako aj celým organizáciám.

Bio

Vyštudoval som Fakultu medzinárodných vzťahov (Ekonomická Univerzita). Absolvoval som jazykové pobyty v Moskve, Havane, a Erazmus v Holandsku (Radbound University). Paralelne som chvíľu tancoval v US Lúčnica a pracoval v Euro-atlantickom centre (EAC). Tam som vytvoril prvé marketingové výstupy a tieto zručnosti som začal naplno rozvíjať aj po škole.

Marketingová dráha

Interný marketér v GA Drilling, pracovník agentúry Socialists (skupina WLB/Starmedia). Teraz pracujem pre medzinárodného klienta European Alliance for InnovationMichalovi Trubanovi robím konzultanta pre digitálne média a spravujem LinkedIn účty mojich klientov.

 

 

Vzdelanie

Koníčky a záujmy

Som vášnivý športovec, aktívne aj pasívne. Fandím srdcom Barçe a Villarreal. Som členom fanclubu Penya El Madrigal, s ktorým pravidelne chodím na zápasy žltej ponorky v strednej Európe. Španielsko je moja srdcovka. Vnímam ho nielen ako turistickú destináciu, ale najmä cez ľudí, jazyk, kultúru a gastronómiu. Cestovanie ma všestranne obohacuje.

V lete hrávam futbal, tenis a v zime pravidelne otužujem s chlapcami z Ľadových gaštanov, kde praktizujem Metódu Wima Hofa. Moje najproduktívnejšie dni začínajú cvičením s vlastnou váhou v NWNS Academy. Mám blízko ku slovenskému folklóru, kedže som polovicu života odtancoval ako tanečník vo FS Zemplín a US Lúčnica. Okrem marketingu sa zaujímam o medzinárodné vzťahy, históriu a životné prostredie.