Miki Plichta

Budujem komplexnú komunikáciu značiek či jednotlivcov na sociálnych sietiach. Som Social Media Architect. Mojim poslaním je otvoriť organizácie, spraviť ich sociálnejšie so zmyslom – Vytváram sociálnejšie organizácie.

KONTAKTUJTE MA

  • Home
  • /
  • Spoznajte Mikiho

Spoznajte Mikiho

Som Linkedin Storyteller a autor najsledovanejšieho vzdelávacieho obsahu na CZE & SK LinkedIn.

Využívam Inbound marketing a verím v silu rozprávania príbehov. Uvedomujem si, že LinkedIn nie je dokonalou sieťou. Oficiálne je na Slovensku registrovaných 590 000 užívateľov. Aktívnych je možno 20 % (118 000).

Chcete využívať Linkedin na maximum?

Potrebujete tvoriť kvalitný obsah pre aktívnych ľudí, ktorý u nich bude rezonovať. Musíte pravidelne budovať značku.

Bio

Vyštudoval som Fakultu medzinárodných vzťahov (Ekonomická Univerzita). Absolvoval som jazykové pobyty v Moskve, Havane, a Erazmus v Holandsku (Radbound University). Mam Mini MBA z marketingu od Marka Ritsona.

Čísla

Tvorca 2 472 526 zobrazení/rok a autor najsledovanejšieho unikátneho hashtagu #LinkedinTriky v ČR a SR. Vytvoril som najsledovanejší životopis na Slovensku – 124 826 zobrazení CV prezidentky SR Zuzany Čaputovej.

Tieto spoločnosti a inštitúcie už dostali odo mňa rozumy: T-Mobile Czech Republic, SAP CZ, Slovak Telekom, HB Reavis, Tatra Banka, DELL, Generali, Dôvera, Deutsche Telekom IT Solutions, ČSOB, GymBeam, EMark, Radenska, AGEL, Asseco Central Europe, MIRRI, Stredoslovenská energetika (SSE), Porsche, Finportal, MTS, Uniqa, EIT Food, QORPO, Century21, Titans Freelancers, Simplicity, TietoEvry.

 

 

Vzdelanie

Koníčky a záujmy

Som vášnivý športovec, aktívne aj pasívne. Fandím srdcom Barçe a Villarreal. Som členom fanclubu Penya El Madrigal, s ktorým pravidelne chodím na zápasy žltej ponorky v strednej Európe. Španielsko je moja srdcovka. Vnímam ho nielen ako turistickú destináciu, ale najmä cez ľudí, jazyk, kultúru a gastronómiu. Cestovanie ma všestranne obohacuje.

V lete hrávam futbal, tenis a v zime pravidelne otužujem s chlapcami z Ľadových gaštanov, kde praktizujem Metódu Wima Hofa. Moje najproduktívnejšie dni začínajú cvičením s vlastnou váhou v NWNS Academy. Mám blízko ku slovenskému folklóru, kedže som polovicu života odtancoval ako tanečník vo FS Zemplín a US Lúčnica. Okrem marketingu sa zaujímam o medzinárodné vzťahy, históriu a životné prostredie.