Miki Plichta

Budujem komplexnú komunikáciu značiek či jednotlivcov na sociálnych sietiach. Som Social Media Architect. Mojim poslaním je otvoriť organizácie, spraviť ich sociálnejšie so zmyslom – Vytváram sociálnejšie organizácie.

KONTAKTUJTE MA

Ako ponúkať služby na Linkedin? | VIDEO

Linkedin sa mení na servisný portál. Ako hľadať a byť nájdený ako dodávateľ služieb?

Hľadať dodávateľov je veľmi jednoduché.

Vľavo hore kliknete na SEARCH. Bam. Enter. Vyklikáte si krajinu a zvolíte si službu (service categories). Ak pôjdete po ‘interior design’ a radi by ste zariadili firemné kancelárie, tak odporúčam Jana Czako z Rstudio. Drevený domček na mieru cez ‘architecture’? Michal Sopik z Vesper homes Profi preklady cez ‘translation’? MartinTimko z T-Translate. Konkurencia medzi dodávateľmi vôbec nie je veľká 🙂

A ako sa stať takýmto poskytovateľom služieb?

Musíte sa pridať do polotajnej Linkedin skupiny: LI Service Provider Group. Do 24 hodín vám Linkedin sprístupní túto funkcionalitku. Potom šup na profil, kliknete na ‘Open to’ a vyberiete Showcase Services. Vytvorí sa vám nová servisná stránka. Vyberiete si maximálne 10 služieb. Pridáte 500 znakový popis ponúkaných služieb. Stačí v bodoch. Vyklikáte si dostupnosť, aby vám hocikto mohol napísať.

A je to. Prečo je táto funkcionalita dôležitá? Takáto propagácia služieb uľahčí život nielen firmám, ale aj freelancerom ako som ja, ktorí bojujú o holý život.

Som LinkedIn Storyteller. Hackujem váš branding, aby vynikla vaša osobnosť, nadanie a biznis.

Pridaj komentár